Mleczna pianka Świetny produkt, bez intensywnego zapachu. Ma fajną konsystencję, bardzo wydajny, wystarczy ilość ziarna grochu i dobrze się rozprowadza na twarzy. Skóra pozostaje świeża, miękka i gładka. TCzytaj więcej
Dr.Althea woow🤩Doskonale zmywa nawet gruby makijaż i filtr SPF, nie ściąga skóry, delikatna i przyjemna konsystencja, bezzapachowy. Zdecydowanie polecam ❤️
Polecam Polecam ten krem, jeśli ktoś szuka czegoś bardzo lekkiego 😊 Nie jest jakoś mocno nawilżający, ale dla mnie świetnie sprawdza się na lato. Ma lekką konsystencję i bardzo przyjemny zapach
Świetny produkt do demakijażuOd kilku lat używam tego balsamu i ani razu mnie nie zawiódł, usuwa nawet bardzo wodoodporne produkty, bez mocnego pocierania i bez szczypania oczu. Jest wydajny (jedna szpatułka spokojnie wCzytaj więcej
Bardzo fajnyOlejek z nagietkiem świetnie radzi sobie z demakijażem i SPF - wszystko się ładnie rozpuszcza, a po zmyciu skóra nie jest ściągnięta ani podrażniona. Ma lekką konsystencję, dobrze się emulguCzytaj więcej
Rewelacja Jestem pod wrażeniem!!!! Fajnie opakowanie, urządzenie do pobrania płatków. Ale najważniejsze : płatki są miękkie, nasycone i ich jest aż 60 szt!!!! Polecam od całego serca!!!!
Serdecznie polecam! Świetny krem pod oczy :) Super nawilża. Nie podrażnia skóry, nie szczypie. Jest bardzo delikatny i łatwo się rozprowadza. Używam go już od jakiegoś czasu i widzę że skóra pod oczami jest jaśCzytaj więcej
Ciekawy żel peelingBardzo dobry i ciekawy żel peelingujący. Po nałożeniu ma się wrażenie rolowania pod palcami. Jest delikatny a zarazem skuteczny. Ma ładny delikatny zapach. Nie uczula i nie podrażnia.
Mleczna pianka Świetny produkt, bez intensywnego zapachu. Ma fajną konsystencję, bardzo wydajny, wystarczy ilość ziarna grochu i dobrze się rozprowadza na twarzy. Skóra pozostaje świeża, miękka i gładka. TCzytaj więcej