super zapach!Na pierwszy rzut rzuca się zapach maseczki - cudowny! Jakość samej płachty bez zarzutów, maseczka dobrze nawilża skórę i nie pozostawia uczucia lepkości.
DobryMimo zawartości kwasu salicylowego, nie spowodował u mnie żadnych podrażnień ani uczulenia. Dość dobrze oczyszcza. To moje pierwsze wrażenie na razie.
Bardzo fajna maseczka kojąca 😊Skóra po użyciu była nawilżona, miękka i mniej zaczerwieniona. Materiał dobrze przylega do twarzy, a esencji jest naprawdę dużo. Idealna po ciężkim dniu albo kiedy cera potrzebuje ukojenia.
Super!!!Lekki, szybko wchłaniający się krem, który świetnie nawilża bez uczucia tłustości. Doskonały do skóry mieszanej i tłustej. Skóra jest miękka, nawilżona i ukojona przez cały dzień. Bardzo dobCzytaj więcej
Świetny kremKrem 10/10, po jego użyciu skóra jest delikatna i aksamitna, nie zsuwa się pod makijażem, nawilżenie jest wystarczające.
To pierwszy krem, który zużyłam do ostatniej kropli. Na pewno kupię gCzytaj więcej
Polecam Mam cerę dość problematyczną, a dodatkowo długo mi zostają przebarwienia po wypryskach. Dlatego mimo, że jest to produkt do mycia twarzy to zwracam szczególną uwagę na to co kupuję. Nie jestCzytaj więcej
super zapach!Na pierwszy rzut rzuca się zapach maseczki - cudowny! Jakość samej płachty bez zarzutów, maseczka dobrze nawilża skórę i nie pozostawia uczucia lepkości.
DobryMimo zawartości kwasu salicylowego, nie spowodował u mnie żadnych podrażnień ani uczulenia. Dość dobrze oczyszcza. To moje pierwsze wrażenie na razie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.