Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Świetne serumBardzo fajne serum do twarzy. Dobrze nawilża, nie jest tłuste i nie obciąża skóry. Ma lekko żelową konsystencje, ale dobrze się wchłania - nie lepi się na twarzy i już po paru sekundach możnCzytaj więcej
Świetna maska nawilżającaBardzo mi się spodobała ta maska. Świetnie nawilża skórę i daje uczucie świeżości. Kupiłam ją z polecenia kosmetologa i był to naprawdę dobry wybór.
Unisexowa nawilżająca maskaTych używa także mój chłopak, dają bardzo fajny efekt nawilżający i faktycznie odżywiający i rozświetlający skórę. Piękne opakowanie.
Polecam z całego serducha Na Ksisters trafiłam niedawno 😏 bez wachania zamówiłam pierwsza paczkę 😏 ku mojemu zdziwieniu do paczki dostałam sporo próbek innych kosmetyków 😻 w mojej paczce znalazł się krem pod oczy Czytaj więcej
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.