Maseczka topJedna z najlepszych maseczek co mi trafiła, idealnie przylega nie potrzeba przycinać
cudownie nawilża i matuje. Bardzo dużo esensji w
środku starczy jeszcze na szyje i dekolt. Na pewno zamówCzytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
PolecamPuder ma wygodną formę jednorazowych sticków, przy czym jeden wystarcza nawet na 2–3 użycia, co czyni go bardzo wydajnym i opłacalnym. Doskonale oczyszcza skórę i pory, pozostawiając twarz śCzytaj więcej
Clay mask Maska jest całkiem dobra, nie wysusza twarzy, a nawet trochę łagodzi stany zapalne. Dla mojej cery mieszanej sprawdziła się naprawdę dobrze. Dziękuję ksisters za tak wspaniałe produkty!
Dobre na uspokojenieDostałam ten produkt w prezencie w postaci próbki i bardzo mi się spodobał. Szczególnie w dni, kiedy stosuję retinol, a nawet w formie toniku, pomógł mi ukoić skórę i nawilżyć ją w porównywaCzytaj więcej
Zaskoczenie Maska zaskoczyła mnie bardzo - mam suchą skórę, i używam retinolu 2x w tygodniu. Zwykle na następny dzień po użyciu retinolu, kolo południa mam już przesuszona twarz, niezależnie od serum/krCzytaj więcej
Nie mogę bez tego żyćKupuję go nawet wtedy, gdy jestem spłukana, bo tak bardzo go kocham! Naprawdę równoważy moją skórę i zapobiega wypryskom. I nie ma żadnych wad, poza ceną. Naprawdę warto, gorąco polecam!
Pianka czyszcząca BentonZdecydowanie kupię ten produkt ponownie, ponieważ jest dobry dla mojej wrażliwej skóry, niewielka ilość wystarcza na umycie całej twarzy, dlatego wystarcza na co najmniej kilka miesięcy. JedCzytaj więcej
Cudowny peelingZdecydowanie polecam, peeling ma wspaniałe, minimalistyczne opakowanie (trafia w mój gust), sam produkt ma przyjemną konsystencję i co najważniejsze daje niesamowity efekt! Wraz z innymi proCzytaj więcej
Maseczka topJedna z najlepszych maseczek co mi trafiła, idealnie przylega nie potrzeba przycinać
cudownie nawilża i matuje. Bardzo dużo esensji w
środku starczy jeszcze na szyje i dekolt. Na pewno zamówCzytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.