Peeling gel IUNIKUwielbiam od pierwszego użycia! Jest bardzo delikatny dla mojej skóry. Świetnie peelinguje naskórek, który czuć po zastosowaniu. Po zmyciu skóra jest delikatna i gładka. Nie podrażnia. TrochCzytaj więcej
Miał być hitLiczyłam na lepszy efekt. A szczerze mówiąc nie widzę żadnego efektu po około miesiącu stosowania. Ani nie poprawiło to mojej cery ani nie pogorszyło.
Po nałożeniu skóra ma efekt lekkiego gCzytaj więcej
Dobre plastry na zmniejszenie obrzękuTe plastry pod oczy to dla mnie dar niebios. Szybko redukują opuchliznę wokół oczu (trochę szczypią, ale są przyjemne) i dobrze się trzymają, więc można spokojnie żyć. Jedynym minusem jest nCzytaj więcej
Frudia Bardzo dobra maska w płachcie. Ma przyjemny, delikatny i ledwo wyczuwalny zapach. Materiał jest miękki, a sama maska jest nieco większa — co jest zrozumiałe, ponieważ jest koreańska i trochęCzytaj więcej
Ciekawa MaseczkaMaseczka ciekawa teksturowo, dobrze się trzyma. Po obudzeniu wciąż była jeszcze na twarzy. Efekt użycia: Ok, skóra była bardziej promienna i elastyczna
RewelacjaMaseczka jest niesamowita 🤩🤩🤩 używam dwa razy w tygodniu, a efekty mówią same za siebie. Kocham maseczki w płachcie, a ta jest w mojej top czołówce. Płynu jest tyle, że spokojnie nakładaCzytaj więcej
Świetny żel aloesowyTen żel rewelacyjnie wchłania się w skórę. Pomaga w problemach trądzikowych, łagodzi i koi skórę pozostawiając ją nawilżoną. Jest bardzo wydajny. Nadaje się pod makijaż. Na pewno zostanie zeCzytaj więcej
Peeling gel IUNIKUwielbiam od pierwszego użycia! Jest bardzo delikatny dla mojej skóry. Świetnie peelinguje naskórek, który czuć po zastosowaniu. Po zmyciu skóra jest delikatna i gładka. Nie podrażnia. TrochCzytaj więcej