ZaskakującyBardzo dobry tonik. Nakładam go rano i wieczorem i już po kilku dniach zauważyłam, że skóra stała się jakby "grubsza" bardziej jędrna. Szybko się wchłania i nie ma po nim uczucia lepkości coCzytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
🤍toner jest fajny, nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu, wydaje mi się znajomy, przypomina szampon dla dzieci z dzieciństwa, nawilża skórę i nadaje jej świeżość)
ZaskakującyBardzo dobry tonik. Nakładam go rano i wieczorem i już po kilku dniach zauważyłam, że skóra stała się jakby "grubsza" bardziej jędrna. Szybko się wchłania i nie ma po nim uczucia lepkości coCzytaj więcej
Moja ulubiona linia! Linia ze ślimakiem i jadem pszczoły to jedna z moich ulubionych linii od Benton. Tonik sprawdził się znakomicie. Mam wrażliwą i delikatną skórę dlatego świetnie się sprawdził.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.