Bardzo godny polecenia produktOtrzymałam próbkę wraz z tonerem, produkty przypadły mi do gustu, krem bardzo szybko się wchłania pozostawiając aksamitny ślad. Nadaje się jako baza pod makijaż.
Świetny balsam!Delikatny balsam do oczyszczania twarzy. Dobrze zmywa krem bb. Mam wrażliwą i tłustą cerę a ten produkt mnie nie uczulił, nie podrażnił i nie doprowadził do nowych wyprysków. Zdecydowanie poCzytaj więcej
Bazowy kremNie potrafię wyobrazić sobie osoby której miałby ten krem nie pasować :) Ma przyjemną lekką formułę, jest bezzapachowy i delikatny, dobrze nawilża skorę i pozostawia dosłownie delikatna woalCzytaj więcej
Godny poleceniaŻel doskonale się pieni, wystarczy mała ilość,jest bardzo wydajny. Zapach jest bardzo delikatny, pozostawia miękką oraz dobrze oczyszczoną skórę .
W połączeniu z olejkiem to duet idealny.
PolecamMam suchą skórę o nierównym kolorycie. Mleczko jest bardzo delikatne, przyjemne, bezzapachowe. Po jego zastosowaniu skóra jest miękka i promienna.
Dobre na uspokojenieDostałam ten produkt w prezencie w postaci próbki i bardzo mi się spodobał. Szczególnie w dni, kiedy stosuję retinol, a nawet w formie toniku, pomógł mi ukoić skórę i nawilżyć ją w porównywaCzytaj więcej
Bardzo godny polecenia produktOtrzymałam próbkę wraz z tonerem, produkty przypadły mi do gustu, krem bardzo szybko się wchłania pozostawiając aksamitny ślad. Nadaje się jako baza pod makijaż.