Mój ulubiony balsam do demakijażu!Jestem bardzo zadowolona z tego balsamu oczyszczającego od Dr. Althea. To jeden z moich ulubionych produktów do demakijażu. W kilka sekund rozpuszcza makijaż i SPF, a przy tym jest bardzo deCzytaj więcej
Fajny na codzień Bardzo lekki żel, nie zostawia lepkiej skóry, nadaje połysk skórze, wygląda „zdrowo”. Mam wrażenie że faktycznie łagodzi zaczerwienienia. Nie pachnie, nie uczula
Dobry tonerToner bardzo mnie ucieszył — ma naprawdę wydajne zużycie i wystarcza na długo. Jego konsystencja jest przyjemna, lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego ani lepkiego wykończeniaCzytaj więcej
O produkcieKwas azelainowy jest moim ulubionym kwasem. W tym serum jest o perfecyjnym stężeniu z cynkiem I pantenolem dzięki czemu jest delikatny dla skory I pomaga w walce z tradzikiem
Mega!!!Jestem bardzo zadowolona z maski,super wygładza twarz,skóra staje się promienna,lekko się nakłada ,czerwona twarz znika,bardzo polecam problematycznej skorze
PolecamBardzo dobre PDRN w formie lekkiego serum. Świetnie się rozprowadza, wyraźnie poprawia kondycję skóry. Pozostawiam na chwilę do wchłonięcia i dopiero stosuje kolejny etap pielęgnacji.
Warto spróbować Esencja bardziej mi się spodobała niż tonik ryżowy.
Dobrze nawilża, delikatnie koi skórę, można powiedzieć że poprawia po toniku mlecznym.
Nie klei się, jest komfortowa na skórze
Delikatny dla młodychKrem jest bardzo delikatny, faktycznie nie szczypie i nie uczula co jest bardzo na plus. Jednak z usuwaniem cieni pod oczami to raczej nie spodziewałabym się tu efektu wow. Raczej delikatna Czytaj więcej
Boskie nawilżenie i dodanie świeżości Użyłam na wieczór na razie trzeba poczekać na efekty rozjaśnienia ale po pierwszym razie świetnie nawilża skórę staje się też taka promienista samego serum używam na noc podczas regeneracji Czytaj więcej