Najlepszy!Balsam kupiłam dość dawno ale to znaczy że od tego czasu zdążyłam przetestować ich wiele, drogich i tanich, marek nieznanych i tych z topowych magazynów o urodzie ... Ale żaden nie był tak dCzytaj więcej
FantastycznySpf w sztyfcie to zupełnie inny świat. Ten od Ma:nyo naprawdę miło mnie zaskoczył. Spf dobrze się nakłada, nie pozostawia tłustej warstwy i w zasadzie nie trzeba czekać aż produkt się wchłoCzytaj więcej
Mój ulubiony balsam do demakijażu!Jestem bardzo zadowolona z tego balsamu oczyszczającego od Dr. Althea. To jeden z moich ulubionych produktów do demakijażu. W kilka sekund rozpuszcza makijaż i SPF, a przy tym jest bardzo deCzytaj więcej
Cosrx Serum Z Kwasem Hialuronowym The Hyaluronic Acid 3 Serum 20 mlBardzo przyjemny serum. Dobrze nawilża, nie pozostawiając lepkiej warstwy. Nie zawiera substancji zapachowych – to dla mnie bardzo ważne. Polecam osobom o suchej i wrażliwej skórze.
Cudowna pianaTo nie pierwszy raz kiedy zamawiam ten produkt, pianka jest bardzo przyjemna, dobrze się pieni, ma przyjemny zapach, nie wysusza i nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry, skóra jest czystaCzytaj więcej
Super❤️❤️❤️Bardzo polecam sklep Ksisters!
Dostawa jest niesamowicie szybka – zamówienia zawsze docierają ekspresowo i idealnie zapakowane. Produkty mają świetne składy, widać, że są starannie dobrane iCzytaj więcej
Skóra po tym jest po prostu wow!Stosuję tę maskę kilka razy w tygodniu. Pozostawia na skórze lekki połysk i ma lekko ciemniejszy pigment, dlatego lepiej nie stosować jej w ciągu dnia. Rano skóra jest miękka, nawilżona, przCzytaj więcej
Głębokie nawilżenieBardzo spodobała mi się ta maska, daje uczucie głębokiego nawilżenia. Nakładam ją grubą warstwą na noc, nie wchłania się do końca i trochę się klei, ale nie przeszkadza mi to. Rano po zmyciuCzytaj więcej
Dla mnie najlepszy Używam go do dwuetapowego oczyszczania twarzy i czasem do demakijażu. Próbowałam już kilku olejków, z anua, skin1004, haruharu wonder oraz żółtego brata tego olejku i ten sprawdza mi się zdeCzytaj więcej
SerumSerum bardzo wodniste szybko się wchłania. Jest bezzapachowy. Nie podrażnił mnie. Używam od nie dawna więc nie mogę nic powiedzieć o działaniu na przebarwienia ale jestem dobrej myśli
Najlepszy!Balsam kupiłam dość dawno ale to znaczy że od tego czasu zdążyłam przetestować ich wiele, drogich i tanich, marek nieznanych i tych z topowych magazynów o urodzie ... Ale żaden nie był tak dCzytaj więcej
FantastycznySpf w sztyfcie to zupełnie inny świat. Ten od Ma:nyo naprawdę miło mnie zaskoczył. Spf dobrze się nakłada, nie pozostawia tłustej warstwy i w zasadzie nie trzeba czekać aż produkt się wchłoCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.