sigma🔥🔥Jak umyjesz twarz tym cudeńkiem to będzie taki gładki 😻 bardzo polecam dla osób z każdą cera wsumie, ja mam z trądzikiem obecnie i nie podrażnia mi cery 💜
Najbardziej ulubionyNaprawdę lubię ten balsam do demakijażu. Dobrze oczyszcza twarz z makijażu, ma przyjemny zapach (dla mnie pachnie cytrusami) i nie powoduje u mnie nowych wysypek... więc... super))
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️gęsta konsystencja, dokładnie to czego potrzeba skórze 30 lat pod oczami, nie wchłania się szybko i nawilża, planuję zamówić ten krem pod oczy w przyszłości
sigma🔥🔥Jak umyjesz twarz tym cudeńkiem to będzie taki gładki 😻 bardzo polecam dla osób z każdą cera wsumie, ja mam z trądzikiem obecnie i nie podrażnia mi cery 💜