Perfect!Otrzymałam maseczkę w prezencie i jestem zachwycona, napewno zamówię jeszcze!
Nawilża, wygładza, szybko się wchłania i ma dużo esencji w środku
Delikatne dla wrażliwej skóry Bardzo przyjemny toner, lubię go stosować jako pierwszy po oczyszczaniu twarzy, ma bardzo wodnistą i lekką konsystencję i jest świetną bazą, ktorą skóra przyjmuje jak gąbka. Lubię go szczegóCzytaj więcej
Podstawa !Stosuje juz jakis czas i uwazam ze bedzie to moj produkt na stale. Mam cere tradzikowa (39 lat) i nie wyobrazam sobie pielegnacji bez tego produktu. Dziekuje i polecam na zmiane z retinolem Czytaj więcej
Bardzo fajna maseczka kojąca 😊Skóra po użyciu była nawilżona, miękka i mniej zaczerwieniona. Materiał dobrze przylega do twarzy, a esencji jest naprawdę dużo. Idealna po ciężkim dniu albo kiedy cera potrzebuje ukojenia.
GrupaGorąco polecam ten produkt do twarzy, jeśli masz problem z przebarwieniami. Zużyłam jeden słoik i kupię więcej. Oczywiście nie usuwa przebarwień natychmiast, ale powoli i delikatnie rozjaśniCzytaj więcej
Odżywczy kremPrzyjemny krem, chociaż liczyłam na bardziej wodną konsynstencje. Bogaty w odżywcze składniki. Preferuję bardziej wodne kosmetyki, jednakże produkt jest warty wypróbowania. Pod makijaż sprawCzytaj więcej
Ulubiony toner!Właśnie kończę pierwsze opakowanie i już zamówiłam drugie. Tonik jest bardzo nawilżający, redukuje przebarwienia i zmniejsza widoczność porów.
Bardzo dobry peelingBardzo dobry peeling, ma małe granulki które ścierają suche skórki, oczyszcza pory, skóra nie cierpi jednak po nim, kupuje zawsze przy okazji zakupów na stronie kilka saszetek i raz na jakiśCzytaj więcej
Zaskakujące cudeńko Kupiłam krem bez przekonania, zależało mi na koleagenie w składzie. Okazało że to super, lekka żelowa formuła ktora się wchłania do matu. Przyjemnie nawilża skórę i nadaje się pod makijaż.
Perfect!Otrzymałam maseczkę w prezencie i jestem zachwycona, napewno zamówię jeszcze!
Nawilża, wygładza, szybko się wchłania i ma dużo esencji w środku
Delikatne dla wrażliwej skóry Bardzo przyjemny toner, lubię go stosować jako pierwszy po oczyszczaniu twarzy, ma bardzo wodnistą i lekką konsystencję i jest świetną bazą, ktorą skóra przyjmuje jak gąbka. Lubię go szczegóCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.