DobryMimo zawartości kwasu salicylowego, nie spowodował u mnie żadnych podrażnień ani uczulenia. Dość dobrze oczyszcza. To moje pierwsze wrażenie na razie.
Delikatne dla wrażliwej skóry Bardzo przyjemny toner, lubię go stosować jako pierwszy po oczyszczaniu twarzy, ma bardzo wodnistą i lekką konsystencję i jest świetną bazą, ktorą skóra przyjmuje jak gąbka. Lubię go szczegóCzytaj więcej
Pilingnacja dla całej rodzinyPrawie rok minął, odkąd kupiłam ten żel. Pojemność 300 ml sprawia, że jest niemal nieskończony i idealnie sprawdza się dla całej rodziny. Zdecydowanie polecam – jest bardzo wydajny i nie wysCzytaj więcej
MY LOVEJestem bardzo zadowolona z tego kremu!!! Mam skórą tłustą. A ten krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i ma niesamowity kolor!!! Polecam!!!!
Krem Elizavecca Origin Ma CreamŚwietny, tłusty krem, jest mega dla skóry suchej oraz atopowej, konsystencja podobna do buttera, ale szybko się wchłania i nie pozostawia tego tluszczu na skórze. Nawet pod makijaż mi dobrzCzytaj więcej
PolecamŚwietnie domywa pozostałości olejku i zanieczyszczeń. Buzia jest gładka i mam poczucie ze wszystko jest pięknie zmyte.
Cały czas - za zapach, mocny i chemiczny.
Super !To cudno robi mi każdy dzień. Ten glass skin, który to mi robi każdego poranka to coś wspaniałego , pięknie się rozprowadza i nawilża , uwielbiam - po prostu ❤️
Dobry podstawowy kremMam miniaturkę, ale myślę, że nawet ona starczy na bardzo długo. Krem ma bogatą konsystencję, lekko tłustą, więc wystarczy go bardzo mało i powiedziałabym, że lepiej sprawdzi się do suchej sCzytaj więcej
DobryMimo zawartości kwasu salicylowego, nie spowodował u mnie żadnych podrażnień ani uczulenia. Dość dobrze oczyszcza. To moje pierwsze wrażenie na razie.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.