Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.
Бульбашки на обличчіПочнемо з того, що якщо ви раніше не стикалися з "бульбашковою" маскою на обличчі, ЦЕ відчуття може бути досить несподіваним 😅 Маска добре виконує свою функцію, не викликає жодної алергії, Читати далі
Супер зволожуючийМолочна та зволожуюча текстура ідеально підходить для жирної, сухої та нормальної шкіри, оскільки підтримує її захисний бар'єр. Зволожує, не залишаючи жирної плівки.
ЧудовоМій улюблений крем для обличчя. Я довго шукала, бо багато кремів для комбінованої шкіри закупорюють пори. Цей чудовий. Він швидко вбирається, зволожує та заспокоює почервоніння, яке швидше зЧитати далі
ДобреЯ пишу це після того, як закінчила всю упаковку. Він легкий, без жодних ароматизаторів, не надто жирний, трохи гелевий, добре вбирається. У мене дуже суха шкіра, тому для мого типу шкіри цьоЧитати далі
Сироватка для обличчяСироватка продається у скляній пляшечці та має чудовий аромат. Я використовую її ввечері перед кремом. Сироватка зволожує та заспокоює суху шкіру, а також помічаю освітлювальний ефект. Я дужЧитати далі
нарешті!Я відчула полегшення, у мене чутлива, алергічна та суха шкіра... дуже мало продуктів не викликають висипань/почервоніння тощо. Але ось я тут, моя шкіра освітлена, зволожена та гідратована. ПЧитати далі
Тони окЦей тонік має легкий аромат алое та добре зволожує, але не має жодного «вау-фактору». Це гарна ціна для такого продукту. У нього велика пляшка, і його вистачить надовго.
Крем хороший, але запах жахливийЗапах мені страшенно відразливий. Крем виконує свої функції. Він приємний, не липкий. Для мене запах нестерпний, ніби тухлий.