Досить гарний зволожуючий крем.Дуже хороший крем! Я знайшла цей продукт випадково після довгих пошуків ідеального зволожуючого крему. Він прийшов у дуже гарній упаковці, а сама баночка напівпрозора. Крем чудово справляєтьЧитати далі
Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
пов'язки для очейНайкращі патчі для очей від ранкової набряклості! Вони дуже зволожують і миттєво зменшують набряклість. Після їх використання шкіра під очима стає пружнішою та повнішою. Я тримаю їх у холодиЧитати далі
Неймовірно!!!Тепер це мої улюблені косметичні подушечки ❤️ дуже насичений, приємний аромат. Тим не менш, дівчатам, які роблять шугарінг, рекомендую використовувати його як пілінг для запобігання вростаннЧитати далі
❤️Спочатку я не зрозуміла, що це за продукт! але я почала наносити його відразу після тонера! Це плюс для моєї сухої шкіри. Може здатися, що це рідка консистенція, але це чарівна есенція, яка Читати далі
❤️❤️❤️1.Сироватка ♡
Це моя друга пляшка Serum Snail Mucin 5000🥰
Я буду замовляти ще один.
Що я помітив під час використання:
- швидко вбирається
- супер зволоження
-шкіра гладка
- У мене прищі! (Читати далі
Хороша сироваткаДуже зручна упаковка.
Сироватка має легкий ягідний аромат. Не люблю аромати в косметиці, але звикла і мене це не дратує.
Сироватка добре зволожує, її приємно наносити на обличчя. Я помітила,Читати далі
Варто спробувати міні-набірМій улюблений тонік і лосьйон. Я закохалася в цю ЕМУЛЬСІЮ🤤🥰. Але я хотіла б спробувати сироватку і, на жаль, згаданий крем для очей і була здивована. 🥲
змішані почуттяВзагалі до цієї маски у мене неоднозначні почуття, запах кавуновий, але дуже хімічний. Більше схоже на жувальну гумку. Маска дуже велика, але отвори для очей надзвичайно маленькі. Не знаю, чЧитати далі
ОдкровенняДуже приємний аромат, цитрусовий, не надто нав'язливий. Сироватка швидко вбирається. Надає шкірі ніжності, м'якості та делікатно освітлює її. Вся серія рекомендована, я вважаю, що це дуже вдЧитати далі
Досить гарний зволожуючий крем.Дуже хороший крем! Я знайшла цей продукт випадково після довгих пошуків ідеального зволожуючого крему. Він прийшов у дуже гарній упаковці, а сама баночка напівпрозора. Крем чудово справляєтьЧитати далі
Я задоволений!Загалом, я дуже задоволена цими продуктами. У мене жирна шкіра, і вся ця лінійка чудово мені підходить. Я рекомендую її всім, хто має проблеми з жирною шкірою.
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу