esencjaBardzo przyjemny, delikatny aromat. A najbardziej doceniam dozownik. Nie musisz dotykać słoika palcami.
Konsystencja lekko galaretowata, nie jest ciężki na twarzy, doskonale się wchłania. PoCzytaj więcej
Krem do twarzy Fajny krem, lekki, ma konsystencję jakiej nigdy jeszcze nie widziałam, podoba mi się. Dobrze rozprowadza się na twarzy i się wchłania. Po użyciu skóra jest troszkę (ale nie bardzo) lepka i śCzytaj więcej
Czy warto?Trzy etapowa maseczka. Peeling jak najbardziej na plus, dobrze złuszcza naskórek i od razu skóra jest miękka. Drugi etap - serum ładnie się wklepuje i pozostawia lepką warstwę. Ostatni krok Czytaj więcej
Maseczka Idealna maska w płachcie skóra pozostaje dogłębnie nawilżona i gładka doskonale oczyszcza cerę okazuje się że makgeolli można nakładać również na twarz jestem mile zaskoczona polecam
Polecam!!! Toner jest naprawdę super. Polecam wszystkim. Bez względu na rodzaj cery. Ja mam mieszana i ze skłonnością do wysypki jeśli produkt mnie uczuli. Po tym nie dzieje mi się nic co by było przezCzytaj więcej
PolecamPoczątkowo bałam się zakupu czegoś nowego. Niestety wiele produktów mnie uczula i zaraz jestem zsypana. Ostatecznie zdecydowałam się i nie żałuję!!! Ten olejek mega pachnie i jednocześnie niCzytaj więcej
Cudowna maska Bardzo polecam , mam cerę bardzo uczuleniową ,ta maseczka mnie nie uczuliła ,wręcz przeciwnie dzięki niej cera się rozjaśniła i wygładziła. Polecam
5/5Znakomicie oczyszcza skórę, zmniejsza widoczność porów i nie podrażnia trądziku. Przy olejku myjącym mocno się pieni. Mnie wystarcza na około 3-4 miesiące przy codziennym używaniu rano i wieCzytaj więcej
esencjaBardzo przyjemny, delikatny aromat. A najbardziej doceniam dozownik. Nie musisz dotykać słoika palcami.
Konsystencja lekko galaretowata, nie jest ciężki na twarzy, doskonale się wchłania. PoCzytaj więcej