Wysoka ochrona przeciwsłonecznaKrem jest całkiem niezły, lekki, dobrze się rozprowadza na twarzy, ale po nałożeniu skóra staje się lepka i pojawia się tłusty połysk. Na lato chciałabym coś bardziej matującego.
Wydajny i ułatwia rozczesywanieSzampon ma bardzo gęstą konsystencję, ale dzięki temu jest bardzo wydajny, na ogół wystarcza mi jedna pompka na całą głowę. Dobrze się pieni, doczyszcza skórę, pozostawiając uczucie świeżoścCzytaj więcej
Fajne nawilzenieBardzo fajny toner o ladnym zapachu. Bardzo dobrze nawilza, szybko sie wchlania. Jedyne do czego moglabym sie przyczepic to forma aplikacji tj ostatnio bardziej preferuje tonizacje w formie Czytaj więcej
Dobry tonerToner bardzo mnie ucieszył — ma naprawdę wydajne zużycie i wystarcza na długo. Jego konsystencja jest przyjemna, lekka, szybko się wchłania i nie pozostawia tłustego ani lepkiego wykończeniaCzytaj więcej
Bardzo dobryNajpierw dostałam kiedyś małą wariacje tego kremu, i zamówiłam odzielnie krem bo jest mega fajny, mam poczucie jakbym byłam w rękawiczkach, do zapachu przyzwycziłam się, więc z tym problemu Czytaj więcej
NiesamowityTo prawdopodobnie najlepszy krem z filtrem w sztyfcie, jakiego kiedykolwiek używałam. Nie lepi się, nie zmywa makijażu (robię lekki makijaż) i nie pozostawia białego nalotu. Będę go kupować Czytaj więcej
SuperŚwietny zestaw do przetestowania , po spróbowaniu zakupiłam większe pojemności - wszystkie oprócz zielonej herbaty - ten najmniej mi pasował. Gorąco polecam
Spf na codzień? Yeees!!! Konsystencja jest lekka, krem nie pozostawia tłustego filmu. Szybko się wchłania, ale mimo to zapewnia wystarczające nawilżenie dla mojej cery mieszanej. Dobrze sprawdza się pod podkład lub Czytaj więcej
Bardzo godny polecenia produktOtrzymałam próbkę wraz z tonerem, produkty przypadły mi do gustu, krem bardzo szybko się wchłania pozostawiając aksamitny ślad. Nadaje się jako baza pod makijaż.
Wysoka ochrona przeciwsłonecznaKrem jest całkiem niezły, lekki, dobrze się rozprowadza na twarzy, ale po nałożeniu skóra staje się lepka i pojawia się tłusty połysk. Na lato chciałabym coś bardziej matującego.