Doskonały Krem kupiłam dla mojego chłopaka - cera bardzo przesuszona, wrażliwa. Efekt jest właściwie od razu - krem ma wspaniałą konsystencję, szybko się wchłania, pozostawia skórę odżywioną. Przy regCzytaj więcej
Cudo!Odżywka do włosów konsystencji gęstej, bardzo ładnie pachnie a nie każdy zapach mi pasował- ten jest idealny. Włosy po użyciu sypkie, delikatne, zabezpieczone przed uszkodzeniami mechanicznyCzytaj więcej
Zestaw podróżny PuritoKupilam mini próbki Purito i jestem bardzo zadowolona. Świetne w podróży i mozna wypróbować. Idealne do mojej cery naczynkowej. Genialnie łagodzą i nie podrazniaja
Świetne płatki Bardzo polecam. Płatki nakładam zimne z lodówki. Już po pierwszym użyciu zauważalna duża różnica! Rozjaśniły mi się cienie pod oczami, wygładziła się skóra i efekt wygładzenia zostaje na dłuCzytaj więcej
Bardzo delikatny kwasDługi okres borykam się z problemem zaczerwienionej skóry, uciążliwych rumieni, różowych plam, dlatego zdecydowałam się wypróbować kwas azelainowy. Stosuję regularnie ok 2 tygodnie - skóra zCzytaj więcej
😊Bardzo dobry krem, ma przyjemną konsystencję i delikatny zapach, dobrze się rozprowadza na skórze.
Polecam wypróbować ten produkt, odpowiedni do cery tłustej i problematycznej 🥰
Świetnie nawilżające serumKonsystencja wodnista, szybko wchłaniająca się - zostawia lekką lepkość . Sprawdza mi się po miesiącu noszenia. Struktura pasuje jako nawilżenie pod makijaż. Polecam produkt, jest moim top nCzytaj więcej
ocenaUwielbiam maski w płachcie. Ta z Numbuzin"9" jest moim faworytem. Nawilża, wygładza i ujędrnia. Bardzo dużo esencji w środku która przyda się do wklepania po.
Przesyłka przychodzi dobrze zaCzytaj więcej
Doskonały Krem kupiłam dla mojego chłopaka - cera bardzo przesuszona, wrażliwa. Efekt jest właściwie od razu - krem ma wspaniałą konsystencję, szybko się wchłania, pozostawia skórę odżywioną. Przy regCzytaj więcej