Bardzo fajny kremMoja skóra jest promienna i nawilżona, skóra jest taka jak sobie wymarzyłam, a zapach jest cudowny. Przyjemna konsystencja kremu sprawia że szybko się wchłania.
Świetne maskiMaski w płachcie idealnie przylegają do skóry i nie zsuwają się. Nie powodują podrażnień, nawet na mojej wrażliwej skórze, co jest dla mnie niezwykle ważne. Zamawiałam je już kilka razy i naCzytaj więcej
Zadowalający efektBardzo mi się podoba zapach, stosuje codziennie, chociaż mam wrażenie że nie utrzymuje się jakoś szczególnie długo. Nie podrażnia skóry głowy, ogólnie kupiłabym ponownie.
KremUżywam tego produktu pierwszy raz i jestem pozytywnie zaskoczona ponieważ zazwyczaj kremy do rąk nie nawilżają a dają tymczasowy "efekt" który znika po 5 minutach. Ale ten krem akurat sprawdCzytaj więcej
Krem pod oczy Krem pod oczy w sztyfcie ma bardzo uroczą i przyciągającą uwagę opakowanie — design jest naprawdę ładny i estetyczny. Sam produkt znajduje się w formie sticka, który pod wpływem ciepła skóryCzytaj więcej
PolecamLekka, puszysta konsystencja pianki łatwo rozprowadza się na skórze i nie wymaga intensywnego pocierania. Po umyciu skóra jest wyraźnie odświeżona, miękka i gładka w dotyku. Zapach dość mocnCzytaj więcej
Czyści bardzo dobrzeDoskonała piana, nie wysusza ani nie ściąga skóry. Dobrze oczyszcza, nawet pod makijażem. Mam cerę mieszaną, ale zimą jest ona bardziej sucha, a po tej pianie skóra jest miękka.
Bardzo fajny kremMoja skóra jest promienna i nawilżona, skóra jest taka jak sobie wymarzyłam, a zapach jest cudowny. Przyjemna konsystencja kremu sprawia że szybko się wchłania.