SuperProdukt bardzo dobrze oczyszcza skórę, zmywa makijaż, dobrze pasuje dla skóry tłustej. Używam go zwykle po oleju hydrofilowym. Kupuję nie pierwszy raz, jeden z najlepszych produktów ElizavecCzytaj więcej
Polecam Polecam ten krem, jeśli ktoś szuka czegoś bardzo lekkiego 😊 Nie jest jakoś mocno nawilżający, ale dla mnie świetnie sprawdza się na lato. Ma lekką konsystencję i bardzo przyjemny zapach
W porządku U mnie nie zauważyłam efektów, nie poczułam bardzo silnego nawilżenia. Można spróbować, ale nie wydaje mi się żeby dała więcej nawilżenia niż jakieś serum nawilżające.
SuperProdukt bardzo dobrze oczyszcza skórę, zmywa makijaż, dobrze pasuje dla skóry tłustej. Używam go zwykle po oleju hydrofilowym. Kupuję nie pierwszy raz, jeden z najlepszych produktów ElizavecCzytaj więcej