Przyjemna i nawilżająca maseczkaWzięłam na próbę, ponieważ chciałam zobaczyć czy mi będzie pasowała, myślałam, że starczy tylko na dwa razy, a tak naprawdę starczyło na dużo więcej.
Maseczka bardzo przyjemnie się rozprowadCzytaj więcej
PozytywnaTo juz moje drugie opakowanie. Jestem z tego kremu bardzo zadowolona. Nie mialam pomimo wieku jakis wielkich zmarszczek wokol oczu, ale ta skora zrobila sie o wiele gładsza i napięta. NaprawCzytaj więcej
SerumTo już moje drugie opakowanie tego serum. Uważam, że to świetny stosunek ceny do jakości. Stosuję je codziennie rano, a moja skóra stała się bardziej promienna i jędrna.
Niesamowity produktNawilżał i koił moją twarz. Używałam go jako kremu na noc, ponieważ nałożenie go na krem nawilżający może być zbyt mocne. Używałam go w ramach mojej pielęgnacji z retinolem i sprawdził się iCzytaj więcej
Bardzo dobre płatki Płatki są naprawdę dobre, jestem już po kilku tygodniach używania. Są naprawdę dobrze nawilżające, nie podrażniają. Zauważyłam, że lekko zniknął mi obrzęk przy oczach więc za taką cenę jak nCzytaj więcej
Jeden z najlepszych w tej cenieUżywam go od lat, w sumie zużyłam ponad 10 butelek i naprawdę działa. To dobry produkt za tę cenę i jeden z najlepszych w tym segmencie cenowym. Używam go również do twarzy i ciała. Jedynym Czytaj więcej
Unisexowa nawilżająca maskaTych używa także mój chłopak, dają bardzo fajny efekt nawilżający i faktycznie odżywiający i rozświetlający skórę. Piękne opakowanie.
Maska na dłonieMaska jest dobra. Podobał mi się sam projekt. Skóra moich dłoni jest dobrze nawilżona po użyciu. Wizualnie od razu widać zmiany.
Ale niestety zapach zupełnie mi nie odpowiadał.
Nektar do rąkNiesamowity produkt pod każdym względem. Zapach jest delikatny i nienachalny, mimo że na opakowaniu jest napisane, że to perfumy. Zapach jest dla mnie jednym z najważniejszych parametrów. KoCzytaj więcej
Przyjemna i nawilżająca maseczkaWzięłam na próbę, ponieważ chciałam zobaczyć czy mi będzie pasowała, myślałam, że starczy tylko na dwa razy, a tak naprawdę starczyło na dużo więcej.
Maseczka bardzo przyjemnie się rozprowadCzytaj więcej
PozytywnaTo juz moje drugie opakowanie. Jestem z tego kremu bardzo zadowolona. Nie mialam pomimo wieku jakis wielkich zmarszczek wokol oczu, ale ta skora zrobila sie o wiele gładsza i napięta. NaprawCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.