Jedno z najlepszych jakie używałam!Stosuję go jako dodatkowe nawilżenie obok retinolu czy witaminy C i sprawdza się świetnie. Bardzo dobrze nawilża skórę, że nawet po umyciu żelem jest miękka w dopytujesz.
Brak reakcji alergiCzytaj więcej
Dobre plastry na zmniejszenie obrzękuTe plastry pod oczy to dla mnie dar niebios. Szybko redukują opuchliznę wokół oczu (trochę szczypią, ale są przyjemne) i dobrze się trzymają, więc można spokojnie żyć. Jedynym minusem jest nCzytaj więcej
Toner z kwasami aha7Bardzo fajna emulsja z kwasami złuszczającymi ,stosuję dwa razy w tygodniu i choć trudno w to uwierzyć mam buteleczkę już rok a zużyłam dopiero połowę ,nie podrażnia i robi to co ma robić
To nie jest zwykłe serum hialuronowe Jestem zachwycona tym kosmetykiem. W zimie moja suchą skóra bardzo się odwadnia, BHl łatwo zaburzyć i później wszystko mnie drażni. Serum Haruharu łagodzi i nawilża skórę dosłownie natychmiaCzytaj więcej
Royal Vita PropolisSerum używam z polecenia.Niestety trudno mi się wypowiedzieć na temat działania,ale nie podoba mi się to,że moja twarz bardzo błyszczy po użyciu. Bardzo wydajny. Po 5 miesiącach wykorzystałaCzytaj więcej
Polecam Mam cerę dość problematyczną, a dodatkowo długo mi zostają przebarwienia po wypryskach. Dlatego mimo, że jest to produkt do mycia twarzy to zwracam szczególną uwagę na to co kupuję. Nie jestCzytaj więcej
Znakomity produktTo serum z ekstaktem z propolisu poleciła mi moja nieoceniona kosmetolożka. Świetnie się sprawdza na mojej problermatycznej, dojrzałej cerze: rozjaśnia, wygładza, odżywia i co dla mnie ważneCzytaj więcej
Chmura, nie tylko piana 🥰Bardzo dobrze oczyszcza skórę i jest przyjemny w dotyku. Oczyszcza pory i naprawdę mam mniej zaskórników na nosie 😊 nie jest "ściśnięty" po użyciu i to jest dla mnie dodatkowy efekt 😍 PoleCzytaj więcej
Nawilża i łagodziKrem ma przyjemną, lekką konsystencję. Ładnie się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Raczej bez zapachu. Skóra jest po nim miękka i nawilżona. Mam wrażenie, że łagodzi stany zapalne Czytaj więcej
Jedno z najlepszych jakie używałam!Stosuję go jako dodatkowe nawilżenie obok retinolu czy witaminy C i sprawdza się świetnie. Bardzo dobrze nawilża skórę, że nawet po umyciu żelem jest miękka w dopytujesz.
Brak reakcji alergiCzytaj więcej