Pianka peeling Tę piankę dostałam w prezencie i to moim zdaniem najlepszy produkt do mycia twarzy. Skóra jest po niej czysta i miękka. 30 ml to idealna pojemność na letnie wakacje. Bardzo polecam
Dobry kremSzczerze mówiąc myślałam, że nie polubię się z tym kremem, ale z czasem przyzwyczaiłam się do niego. Konsystencja bardzo mnie odpowiada, skóra jest nawilżona. Duży plus za dużą pojemność.
Super serumTekstura mleczka deliciosa szybko się wchłania. Moja skóra jest o wiele bardziej elastyczna, sprężysta i z łatwością się wchłania. Idealnie nadaje się do stosowania wieczorem.
SerumTo już moje drugie opakowanie tego serum. Uważam, że to świetny stosunek ceny do jakości. Stosuję je codziennie rano, a moja skóra stała się bardziej promienna i jędrna.
Promienna skóraLubię jak skpra wygląda po użyciu tego toniku. Jest nawilżona, satynowo świetlista i wygląda na wypoczętą.
Skora odzyskuje świeży, promienny wygląd, ma ładny koloryt, jednak przebarwień typCzytaj więcej
Maseczka do ust frudia mango (mango honey sleeping mask)Świetna maska do ust, z wygodną formą aplikacji. Piękny niesyntetyczny zapach mango. Maska pozostawiona na noc piękna nawilża usta i delikatnie zmniejsza widoczne w nich rowki, bardzo polecaCzytaj więcej
Animal mask skin 79Dobrze dopasowuje się do twarzy, intensywnie nawilża i rozświetla skórę. Po użyciu cera wygląda na świeższą i bardziej wypoczętą. Idealna do szybkiej pielęgnacji.
PolecamŚwietna pudra enzymatyczna — delikatna, nie podrażnia i skutecznie złuszcza. Wystarczyła nam na dwa i pół roku wspólnego używania z mężem. Stosowaliśmy ją na twarz jako delikatny środek oczyCzytaj więcej
Cudowny!💕Ten cleanser jest serio super!nawilża i nie naciąga skóry po użyciu,jest delikatny i koi zaczerwienienia,produktu też jest mega dużo i nawet malutka kropelka wystarcza na całą twarz
+skóra Czytaj więcej
Pianka peeling Tę piankę dostałam w prezencie i to moim zdaniem najlepszy produkt do mycia twarzy. Skóra jest po niej czysta i miękka. 30 ml to idealna pojemność na letnie wakacje. Bardzo polecam
Dobry kremSzczerze mówiąc myślałam, że nie polubię się z tym kremem, ale z czasem przyzwyczaiłam się do niego. Konsystencja bardzo mnie odpowiada, skóra jest nawilżona. Duży plus za dużą pojemność.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.