Świetna maska nawilżającaBardzo mi się spodobała ta maska. Świetnie nawilża skórę i daje uczucie świeżości. Kupiłam ją z polecenia kosmetologa i był to naprawdę dobry wybór.
Bardzo przyjemny produktEmulsja bardzo przyjemna, dość ciężka ale dzięki temu wystarczy mała ilość aby pokryć całą buzię, przyjemnie nawilża i przygotowuje cerę na dalsze etapy pielęgnacji ❤️ polecam
Świetna ampułka!Kolejny raz u mnie w pielęgnacji. Uwielbiam kwas hialuronowy, który dodaje mojej skórze boost, glow, nawilżenie, które widać pod makijażem.
Mam skórę dojrzałą, suchą i czasem mam niespodziaCzytaj więcej
Polecam z całego serducha Na Ksisters trafiłam niedawno 😏 bez wachania zamówiłam pierwsza paczkę 😏 ku mojemu zdziwieniu do paczki dostałam sporo próbek innych kosmetyków 😻 w mojej paczce znalazł się krem pod oczy Czytaj więcej
Olejek do ustWypróbowałam ten olejek do ust. Jest super. Bardzo dobrze nawilża, bez zapachu. Usta nawilżone, piękne, błyszczące, nie suche i nie popiękane. Naprawde polecam.
Lekki kremOgólnie to jestem zadowolona z tego kremu, jest lekki i idealny na cieplejszy klimat natomiast ma intensywny zapach, jest on wprawdzie orzeźwiający ale chyba wole kremy bezzapachowe albo o dCzytaj więcej
Bardzo fajna Ma bardzo przyjemną, żelową konsystencję. Jedna kapsułka wystarczy na całą twarz,, szyję i dekolt. Można zostawić na całą noc.
Po zmyciu skóra , mięciutka , odżywiona , nawilżona i rozjaśniCzytaj więcej