Serum Bardzo dobre serum żelowe o gęstej konsystencji trochę takiej nawet dającej wrażenie olejowej ..
świetnie nawilża ,jest bogate i daje komfort skórze .
Stosuje na noc .
Dobrze się wchłania Czytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Dobrze nawilża i optycznie wygładza skóręMa intensywnie regenerującą formułę, która sprawia, że skóra staje się gładka, nawilżona i wyraźnie odmłodzona. Jego konsystencja jest lekka, a aplikacja w formie sztyftu jest super wygodna.Czytaj więcej
Ukojenie w dobrej ceniePo użyciu skóra pod oczami jest bardzo przyjemna w dotyku przez długi czas. Łopatka dołączona do pudełka ułatwia nałożenie, a same płatki nie zsuwają się i nie dają mi irytującego poczucia nCzytaj więcej
Miodowa pianka Super produkt, wydajny, wystarczy odrobine i świetnie się rozprowadza na skórze. Buzia jest miękka i oczyszczona. Nie podrażnienia i ma delikatny lekko miodowy zapach. To już mój kolejny proCzytaj więcej
Serdecznie polecam! 😍Zdecydowanie polecam! Konsystencja żelowa jest bardzo przyjemna, delikatna i cudownie pachnie. Szybko się wchłania, pozostawiając na skórze poczucie świeżości. Jak dla mnie sprawdził się genCzytaj więcej
Rewelacyjne płatki pod oczy!Płatki pod oczy są zapakowane w słoiczek i jest ich bardzo dużo. Pięknie pachną. Odświeżają okolice pod okiem i zapewniają promienny wygląd. Są bardzo wydajne. Polecam 🍋
Spełnia wymagania kłopotliwej skóry Zacznę od tego że mam skórę bardzo odwodnioną, zmęczoną, przesuszoną ale i skłonną do zapychania porów. Szukałam esencji która przywróci nawilżenie skóry, rozświetli ją, wypełni od środka, bCzytaj więcej
PeelingDość mocny peeling, enzymatyczny, ale też mechaniczny. Nie dla wrażliwych!
Ja mam skórę tłustą, grubą, z widocznymi porami i dla takiej ją zrecenzuję. Efekt przecudowna gładkość, "puste" Czytaj więcej
Serum Bardzo dobre serum żelowe o gęstej konsystencji trochę takiej nawet dającej wrażenie olejowej ..
świetnie nawilża ,jest bogate i daje komfort skórze .
Stosuje na noc .
Dobrze się wchłania Czytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.