Doskonale nawilżaToner u mnie działał dobrze. Po nim nie ma już wystarczającej ilości nawilżenia z innych tonerów. Chociaż wcześniej wydawało się, że wszystko jest w porządku. Ładnie pachnie (dla mnie osobiśCzytaj więcej
Świetny płyn do demakijażu !Płyn jest świetny ! Używałam już chusteczek i płynu do demakijażu z tej samej serii,ale z zieloną herbatą. Postanowiłam zamówić ten produkt sprawdzić czy jest równie dobry jak ten zamawianCzytaj więcej
🤍toner jest fajny, nie ma ostrego nieprzyjemnego zapachu, wydaje mi się znajomy, przypomina szampon dla dzieci z dzieciństwa, nawilża skórę i nadaje jej świeżość)
Wspaniały krem na nocTo już moja druga butelka. Krem super nawilża, idealnie sie wchłania, skóra jest mięciutka i lekko pachnąca. Po nocy budzę się z super wypoczętą i nawilżoną skórą twarzy. Będę kupować nadal.Czytaj więcej
SuperJestem na prawdę zadowolona z tej esencji. Skóra jest maksymalnie mięciutka, niweluje uczucie ściągnięcia, MEGA wydajne. Zapach delikatny. Polecam❤️
Najlepsza!Idealnie sprawdza się, gdy moja skóra jest podrażnione i wymaga ukojenia. Po nałożeniu sprawia wrażenie chłodnego kompresu, a po użyciu skóra jest gładka i promienna - efekt glass skin! DodaCzytaj więcej
dla wytrwalychkrem praktycznie nie pachnie.niestety bardzo dlugo trzeba czekac az zamieni sie w olejek.tylko dla cierpliwych.ale za te pojemnosc i cene jest ok.
Doskonale nawilżaToner u mnie działał dobrze. Po nim nie ma już wystarczającej ilości nawilżenia z innych tonerów. Chociaż wcześniej wydawało się, że wszystko jest w porządku. Ładnie pachnie (dla mnie osobiśCzytaj więcej
Świetny płyn do demakijażu !Płyn jest świetny ! Używałam już chusteczek i płynu do demakijażu z tej samej serii,ale z zieloną herbatą. Postanowiłam zamówić ten produkt sprawdzić czy jest równie dobry jak ten zamawianCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.