Polecam!Krem naprawdę fajnie nawilża i się wchłania (z czym moja skóra ma problem). Opakowanie mega estetyczne, z dodatkowym wieckiem i szpatułką. Przede wszystkim duża ilość produktu dobrej jakościCzytaj więcej
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
Treściwy jak nic!Uwielbiam kremy tej marki, ten jest w moich rękach po raz pierwszy, ale jestem nim zachwycona. Nie jest to krem na codzień, a raczej na momenty kiedy skóra potrzebuje turbo nawilżenia. Jest Czytaj więcej
Efekt wow :) Faworyt :) faktycznie jest wrażenie lepszego napięcia skóry i spłycenia zmarszczek. Nie ma zapachu i mnie nie uczulił - a to już cud ;)) bogata konsystencja, lekko błyszcząca skóra, nie zatyCzytaj więcej
Krem nawilżający Bardzo przyjemny krem. Mam cere trądzikową która lubi bogate ale nie obciążające produkty. Ten krem właśnie taki jest. Nakładam go na noc i rano mam buzię gładką i mięciutką. Wystarczy niewiCzytaj więcej
Wspaniały krem nawilżający To już moje drugie opakowanie, krem jest bardzo wydajny. Zostawia lekki biały film, który po chwili wspaniale się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną przez cały dzień. Długo szukałam kremuCzytaj więcej
Polecam!Krem naprawdę fajnie nawilża i się wchłania (z czym moja skóra ma problem). Opakowanie mega estetyczne, z dodatkowym wieckiem i szpatułką. Przede wszystkim duża ilość produktu dobrej jakościCzytaj więcej