Krem Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze nawilża.Na początku wydawało mi się że będzie dla mnie za ciężki i może powodować wypryski ale na szczęście się myliłam. Krem jest delikatny, łaCzytaj więcej
Madeca cream centellian Ten cream to najlepsze dla mojej cery ,koloryt się wyrównał,cela stała napięta i odżywiona (mam mega wrażliwą i suchą cery + naczynka)
Bardzo cieszy się zakupem
345 Relief CreamKrem ma bardzo lekką formułę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, tylko pięknie rozświetloną skórę. Świetnie radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami i jest bardzo łagodny. Czytaj więcej
Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Uwielbiam ten krem! 😍
Cudowny produkt, który naprawdę działa. Podczas jego używania zauważyłam ogromną zmianę — skóra stała się bardziej gładka, promienna i ma super naturalny blask. Koloryt twarzy ładnie się wyCzytaj więcej
Krem Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze nawilża.Na początku wydawało mi się że będzie dla mnie za ciężki i może powodować wypryski ale na szczęście się myliłam. Krem jest delikatny, łaCzytaj więcej