PolecamCudowny żel. Korzystam od 2 miesięcy, kupuję 2 opakowanie. Szybko się wchłania, koi podrażnienia, nie zapycha, można stosować pod makijaż . Cera po nim mięciutka i napięta, koloryt wyrównanyCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.