Polecam Polecam ten krem, jeśli ktoś szuka czegoś bardzo lekkiego 😊 Nie jest jakoś mocno nawilżający, ale dla mnie świetnie sprawdza się na lato. Ma lekką konsystencję i bardzo przyjemny zapach
345 Relief CreamKrem ma bardzo lekką formułę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, tylko pięknie rozświetloną skórę. Świetnie radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami i jest bardzo łagodny. Czytaj więcej
Odbudowa bariery Świetny krem! Robi to co powinien- Nawilża, regeneruje i odbudowuje barierę skóry. A na efekty nie trzeba długo czekać, mi bardzo pomógł. Ma trochę żelową konsystencję i lekko skórzany zapacCzytaj więcej
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
Krem, którego szukałam.Mam tłustą cerę i nie przepadam za kremami, ale ten jest mi niezbędny. Jestem zachwycona tym produktem, zamawiam go już po raz drugi. Krem naprawdę odpowiada opisowi – nie zbiera się w grudkCzytaj więcej
Mój ulubiony kremMój ulubiony krem dobrze nawilża skórę twarzy nie świeci się po nim twarz buzia jest gładka i miękka nie roluje się jak do tej pory najlepszy krem ceramidowy jak używałam a zużyłam już ponadCzytaj więcej
Jestem zakochana Zakochałam się w tym kremie i w całej linii Kombucha z Medipeel. Mam za sobą wiele nieudanych prób znalezienia czegoś co naprawdę nawilży moją skórę a jednocześnie nie wywoła flary (mam AZS)Czytaj więcej
Całkiem nieźle!Kupiłam ten krem, bo chciałam spróbować czegoś innego (zazwyczaj używam produktów SKIN1004). Krem ma ciekawą, gęstą konsystencję i ładnie pachnie, ale czuję go na skórze. Mimo to uważam, że Czytaj więcej
Polecam Polecam ten krem, jeśli ktoś szuka czegoś bardzo lekkiego 😊 Nie jest jakoś mocno nawilżający, ale dla mnie świetnie sprawdza się na lato. Ma lekką konsystencję i bardzo przyjemny zapach