Wspaniały krem nawilżający To już moje drugie opakowanie, krem jest bardzo wydajny. Zostawia lekki biały film, który po chwili wspaniale się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną przez cały dzień. Długo szukałam kremuCzytaj więcej
Elizavecca Polecam super krem, konsystencja bardziej wodnista, ale do cery mieszanej idealna. Nie zatyka porów, szybko się wchłania, zapach bardzo delikatny. Na mojej bardzo wrażliwej cerze nie spowodoCzytaj więcej
Krem - odkrycie Ten krem to prawdziwe odkrycie! 💧 Lekka, szybko wchłaniająca się formuła, która nie zapycha porów i świetnie sprawdza się pod makijażem. Używam go już tydzień rano i wieczorem – skóra jest Czytaj więcej
Wspaniały krem nawilżający To już moje drugie opakowanie, krem jest bardzo wydajny. Zostawia lekki biały film, który po chwili wspaniale się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną przez cały dzień. Długo szukałam kremuCzytaj więcej