OpiniaMam skórę skłonną do przetłuszczania się, ale uwielbiam kremy o takiej konsystencji. Zdążyłam przetestować tylko próbkę, ale jestem zachwycona! Krem jest niezwykle lekki, puszysty i pozostawCzytaj więcej
KremMam cerę mieszaną, skłonną do wysypek i przebarwień.
Byłam mile zaskoczona tym kremem. Ma dość gęstą konsystencję i początkowo myślałam, że będzie zbyt tłusty dla mojej skóry, ale nie – kremCzytaj więcej
Fajny lekki, ALEFajny, lekki krem, ale z pewnością NIE NAWILŻA, można użyć na skórę jako pierwszą warstwę, ale koniecznie potem dopełnić kremem nawilżającym, przynajmniej w moim przypadku tak jest.
bardzo miłoUwielbiam ten krem – ma bardzo przyjemną konsystencję, jest aksamitny i gładki, dobrze nawilża i ogólnie nie powoduje żadnych niepożądanych reakcji, więc kupię go ponownie
Efekt wow :) Faworyt :) faktycznie jest wrażenie lepszego napięcia skóry i spłycenia zmarszczek. Nie ma zapachu i mnie nie uczulił - a to już cud ;)) bogata konsystencja, lekko błyszcząca skóra, nie zatyCzytaj więcej
Krem Elizavecca Origin Ma CreamŚwietny, tłusty krem, jest mega dla skóry suchej oraz atopowej, konsystencja podobna do buttera, ale szybko się wchłania i nie pozostawia tego tluszczu na skórze. Nawet pod makijaż mi dobrzCzytaj więcej
Działa rozjaśniającoPosiadam suchą skórę z niedoskonałościami i małymi przebarwieniami. Krem ma konsystencję żelową która wchłania się bez problemu, natomiast leciutko się klei. Niestety jako posiadaczka suchejCzytaj więcej