CudooooNigdy nie używałam kremu o takiej konsystencji. Sprawdza mi sie i na noc i na dzień. Buzia po nim jest tak miła, delikatna i urojona że to nie do opisania!
MegaJak do tej pory jedyny kosmetyk z wit. C, który realnie rozjaśnia moją skórę. Fajna konsystencja, wydajny, jedyne co, to trzeba przyzwyczaić się do lekkiego uczucia lepkości na skórze. Mój dCzytaj więcej
CudooooNigdy nie używałam kremu o takiej konsystencji. Sprawdza mi sie i na noc i na dzień. Buzia po nim jest tak miła, delikatna i urojona że to nie do opisania!
MegaJak do tej pory jedyny kosmetyk z wit. C, który realnie rozjaśnia moją skórę. Fajna konsystencja, wydajny, jedyne co, to trzeba przyzwyczaić się do lekkiego uczucia lepkości na skórze. Mój dCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.