Treściwy jak nic!Uwielbiam kremy tej marki, ten jest w moich rękach po raz pierwszy, ale jestem nim zachwycona. Nie jest to krem na codzień, a raczej na momenty kiedy skóra potrzebuje turbo nawilżenia. Jest Czytaj więcej
Krem nawilżający Bardzo przyjemny krem. Mam cere trądzikową która lubi bogate ale nie obciążające produkty. Ten krem właśnie taki jest. Nakładam go na noc i rano mam buzię gładką i mięciutką. Wystarczy niewiCzytaj więcej
Cudowny kremPierwsze wrażenie było takie sobie, ale po 2 tygodniach coraz bardziej mi się podoba. Krem ma gęstą masełkowatą konsystencję i cudownie odżywia skórę. Rano jest mięciutka, nawilżona, ze zdroCzytaj więcej
Polecam!Krem naprawdę fajnie nawilża i się wchłania (z czym moja skóra ma problem). Opakowanie mega estetyczne, z dodatkowym wieckiem i szpatułką. Przede wszystkim duża ilość produktu dobrej jakościCzytaj więcej
Treściwy jak nic!Uwielbiam kremy tej marki, ten jest w moich rękach po raz pierwszy, ale jestem nim zachwycona. Nie jest to krem na codzień, a raczej na momenty kiedy skóra potrzebuje turbo nawilżenia. Jest Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.