Super kremSpodobał mi się krem, konsystencja jest bardziej jak żel, dobrze się nakłada, ale tylko w jednej warstwie, jeśli nałożysz drugą warstwę, zaczyna się rolować. Skóra po aplikacji jest miękka iCzytaj więcej
Mega zmiękczający To najbardziej zmiękczający krem nawilżający jaki miałam (a wytestowalam ich maaaaase).
Buzia jest po nim uspokojona, nawilżona i niewiarygodnie miękka - taka "rozpulchniona" i aksamitna, Czytaj więcej
Krem-żelPiszę recenzję na podstawie próbki, którą otrzymałam. Konsystencja jest żelowa, bardzo tłusta, o delikatnym, niebieskim kolorze, bezzapachowa. Nie podobała mi się podczas aplikacji, ale po wCzytaj więcej
Super kremSpodobał mi się krem, konsystencja jest bardziej jak żel, dobrze się nakłada, ale tylko w jednej warstwie, jeśli nałożysz drugą warstwę, zaczyna się rolować. Skóra po aplikacji jest miękka iCzytaj więcej
Mega zmiękczający To najbardziej zmiękczający krem nawilżający jaki miałam (a wytestowalam ich maaaaase).
Buzia jest po nim uspokojona, nawilżona i niewiarygodnie miękka - taka "rozpulchniona" i aksamitna, Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.