Krem Manyo Bifida Bardzo zadowolona z zakupu,używam krem+serum z tej serii, krem dobrze nawilża
szybko się wchłania. Cera wygląda dużo lepiej. Najważniejsze to skład, jest rewelacyjny. Krem bezzapachowy co Czytaj więcej
Piękny kremJestem bardzo zadowolona z kremu, dobrze nawilża, a moja skóra po jego użyciu jest bardzo nasycona. Dla mnie był odpowiedni, ale stosuję go na noc, ponieważ produkt zawiera adopalen, który wCzytaj więcej
Super!!Mimo ceny bardzo polecam!! Kremik jest wydajny oraz bardzo dobrze nawilża. Nie ma zapachu, nie zatyka- ogólnie bardzo super spełnia swoja role:) bardzo polecam kupię ponownie ❤️
Krem Manyo Bifida Bardzo zadowolona z zakupu,używam krem+serum z tej serii, krem dobrze nawilża
szybko się wchłania. Cera wygląda dużo lepiej. Najważniejsze to skład, jest rewelacyjny. Krem bezzapachowy co Czytaj więcej