Super!!Mimo ceny bardzo polecam!! Kremik jest wydajny oraz bardzo dobrze nawilża. Nie ma zapachu, nie zatyka- ogólnie bardzo super spełnia swoja role:) bardzo polecam kupię ponownie ❤️
Świetny dla tłustej ceryMam bardzo tłustą cere i ze wszystkich kremów ktore testowałam pod makijaż, ten sprawdza mi sie najlepiej. Zużyłam juz ze 3 opakowania. Nie waży mi sie z żadnym podkładem co często mi sie zdCzytaj więcej
😊Bardzo dobry krem, ma przyjemną konsystencję i delikatny zapach, dobrze się rozprowadza na skórze.
Polecam wypróbować ten produkt, odpowiedni do cery tłustej i problematycznej 🥰
CudooooNigdy nie używałam kremu o takiej konsystencji. Sprawdza mi sie i na noc i na dzień. Buzia po nim jest tak miła, delikatna i urojona że to nie do opisania!
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Krem - odkrycie Ten krem to prawdziwe odkrycie! 💧 Lekka, szybko wchłaniająca się formuła, która nie zapycha porów i świetnie sprawdza się pod makijażem. Używam go już tydzień rano i wieczorem – skóra jest Czytaj więcej
Jeden z moich faworytów Polecam szczególnie w przypadku przebarwień na skórze! Pięknie je rozjaśnia oraz doskonale nawilża. Ma delikatną konsystencję i szybko się wchłania. Polecam z całego serca!
Bardzo nawilżający i leciutki.Uspokaja, jest lekki pod makijaż, nawadnia i nawilża ale bez efektu tłustego, nie zostaje na skokach ciężkimi składnikami. Odświeżający i pozostawiający cerę promienną. Codzienna pielęgnacjaCzytaj więcej
Wspaniały krem nawilżający To już moje drugie opakowanie, krem jest bardzo wydajny. Zostawia lekki biały film, który po chwili wspaniale się wchłania i pozostawia skórę nawilżoną przez cały dzień. Długo szukałam kremuCzytaj więcej
Super!!Mimo ceny bardzo polecam!! Kremik jest wydajny oraz bardzo dobrze nawilża. Nie ma zapachu, nie zatyka- ogólnie bardzo super spełnia swoja role:) bardzo polecam kupię ponownie ❤️