Lekki kremOgólnie to jestem zadowolona z tego kremu, jest lekki i idealny na cieplejszy klimat natomiast ma intensywny zapach, jest on wprawdzie orzeźwiający ale chyba wole kremy bezzapachowe albo o dCzytaj więcej
KremTen krem jest najlepszym ze wszystkich, z których kiedyś korzystałam
Fajnie nawilża, na długo go wystarcza
Najlepsza moja inwestycja w zdrowy stan skóry
Cud który koi i nawilża 🤩Szczerze zaskoczył mnie ten krem. Mimo że ma lekką konsystencję, fantastycznie domyka nawilżenie. Stosuję go w rutynie z esencją naprzemiennie z serum Anua (z 10% niacynamidem) i widzę świetCzytaj więcej
Świetny kremKrem świetnie nawilża i koi skórę, nie powoduje podrażnień i nie zapycha porów. Po jego użyciu skóra wygląda na zdrową i promienną, ma delikatny blask
Świetny krem Jeden z lepszych kremów, mam cerę trądzikową, kupiłam na przetestowanie i jest świetny, nie zapycha, konsystencja lekka, idealny pod makijaż
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Lekki kremOgólnie to jestem zadowolona z tego kremu, jest lekki i idealny na cieplejszy klimat natomiast ma intensywny zapach, jest on wprawdzie orzeźwiający ale chyba wole kremy bezzapachowe albo o dCzytaj więcej