Krem Krem ma bardzo przyjemną konsystencję, dobrze nawilża.Na początku wydawało mi się że będzie dla mnie za ciężki i może powodować wypryski ale na szczęście się myliłam. Krem jest delikatny, łaCzytaj więcej
Jestem zakochana Zakochałam się w tym kremie i w całej linii Kombucha z Medipeel. Mam za sobą wiele nieudanych prób znalezienia czegoś co naprawdę nawilży moją skórę a jednocześnie nie wywoła flary (mam AZS)Czytaj więcej
DobryPiszę to po skończeniu całego opakowania. Jest lekki, bez zapachu, nie jest zbyt tłusty, lekko żelowy, dobrze się wchłania. Mam bardzo suchą skórę, więc dla mojego typu skóry nie jest wystarCzytaj więcej
Świetny krem nawilżającyBardzo dobry krem nawilżający, nie powoduje uczucia ściągnięcia skóry. Po nałożeniu nie ma efektu lepkiej warstwy. Bardzo długo szukałam właśnie takiego kremu.
Krem do twarzy naprawdę super krem, lekka konsystencja, szybko się wchłania, zostawia lekki glow na skórze, delikatny i naprawdę super nawilża, polecam serdecznie
Bardzo fajny kremMoja skóra jest promienna i nawilżona, skóra jest taka jak sobie wymarzyłam, a zapach jest cudowny. Przyjemna konsystencja kremu sprawia że szybko się wchłania.
Bomba nawilżająca o genialnej konsystencjiŚwietny krem nawilżający o cudownej konsystencji. Nie lepi się, nie zapycha, a pięknie wchłania. Zapach lekko cytrynowo-chemiczny, ale nie przeszkadza.