Dość ładny nawilżający krem.Bardzo dobry krem! Trafiłam na ten produkt przypadkiem po długich poszukiwaniach idealnego kremu nawilżającego. Przyszedł w bardzo ładnym opakowaniu, a sam słoik jest półprzezroczysty. KrCzytaj więcej
Cudowny!Krem arbuzowy o konsystencji żelowej, szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącej warstwy. Skóra po użyciu jest świeża i miękka. Ma ładne, wygodne opakowanie i delikatny zapach. Dopiero zaCzytaj więcej
Dość ładny nawilżający krem.Bardzo dobry krem! Trafiłam na ten produkt przypadkiem po długich poszukiwaniach idealnego kremu nawilżającego. Przyszedł w bardzo ładnym opakowaniu, a sam słoik jest półprzezroczysty. KrCzytaj więcej
Cudowny!Krem arbuzowy o konsystencji żelowej, szybko się wchłania i nie pozostawia lepiącej warstwy. Skóra po użyciu jest świeża i miękka. Ma ładne, wygodne opakowanie i delikatny zapach. Dopiero zaCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.