Super!!Mimo ceny bardzo polecam!! Kremik jest wydajny oraz bardzo dobrze nawilża. Nie ma zapachu, nie zatyka- ogólnie bardzo super spełnia swoja role:) bardzo polecam kupię ponownie ❤️
Efekt wow ! Jestem zachwycona tym kremem , otrzymałam go jako próbkę i już składam zamówienie na ten krem, naprawdę daje efekt z opisu , twarz jest ukojona , nawilżona ale nie lepka, nawet nie potrzebuCzytaj więcej
Super!!Mimo ceny bardzo polecam!! Kremik jest wydajny oraz bardzo dobrze nawilża. Nie ma zapachu, nie zatyka- ogólnie bardzo super spełnia swoja role:) bardzo polecam kupię ponownie ❤️
Efekt wow ! Jestem zachwycona tym kremem , otrzymałam go jako próbkę i już składam zamówienie na ten krem, naprawdę daje efekt z opisu , twarz jest ukojona , nawilżona ale nie lepka, nawet nie potrzebuCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.