Dość ładny nawilżający krem.Bardzo dobry krem! Trafiłam na ten produkt przypadkiem po długich poszukiwaniach idealnego kremu nawilżającego. Przyszedł w bardzo ładnym opakowaniu, a sam słoik jest półprzezroczysty. KrCzytaj więcej
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Dość ładny nawilżający krem.Bardzo dobry krem! Trafiłam na ten produkt przypadkiem po długich poszukiwaniach idealnego kremu nawilżającego. Przyszedł w bardzo ładnym opakowaniu, a sam słoik jest półprzezroczysty. KrCzytaj więcej
Krem dobry ale zapach fatalnyZapach mnie strasznie odrzuca. Krem spełnia swoje funkcje. Jest przyjemny, nie lepi się. Dla mnie zapach jest nie do zniesienia jakby zgniły.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.