KremKupiłam go po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Pojemność kremu jest dość duża, starcza na długo. Konsystencja jest lekka, ale bardzo dobrze nawilża i nie pozostawia uczucia "lepkościCzytaj więcej
Dobry kremŁagodzi i nawilża, lżejszy niż zwykły krem, ale gęstszy niż żel-krem. W cieplejszych miesiącach zostawia na twarzy warstwę, która się trochę błyszczy, więc u mnie bardziej pasuje na zimniejsCzytaj więcej
KremKupiłam go po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Pojemność kremu jest dość duża, starcza na długo. Konsystencja jest lekka, ale bardzo dobrze nawilża i nie pozostawia uczucia "lepkościCzytaj więcej
Dobry kremŁagodzi i nawilża, lżejszy niż zwykły krem, ale gęstszy niż żel-krem. W cieplejszych miesiącach zostawia na twarzy warstwę, która się trochę błyszczy, więc u mnie bardziej pasuje na zimniejsCzytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.