Nawilża i łagodziKrem ma przyjemną, lekką konsystencję. Ładnie się wchłania i nie pozostawia lepkiej warstwy. Raczej bez zapachu. Skóra jest po nim miękka i nawilżona. Mam wrażenie, że łagodzi stany zapalne Czytaj więcej
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.