Krem-żelPiszę recenzję na podstawie próbki, którą otrzymałam. Konsystencja jest żelowa, bardzo tłusta, o delikatnym, niebieskim kolorze, bezzapachowa. Nie podobała mi się podczas aplikacji, ale po wCzytaj więcej
Krem-żelPiszę recenzję na podstawie próbki, którą otrzymałam. Konsystencja jest żelowa, bardzo tłusta, o delikatnym, niebieskim kolorze, bezzapachowa. Nie podobała mi się podczas aplikacji, ale po wCzytaj więcej