FRAIJOURLekki, dobrze nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo go lubię latem, ale sprawdza się i w inne pory roku. To już moje nie pierwsze opakowanie. Z czasem redukuje przebarwienia pigmenCzytaj więcej
FRAIJOURLekki, dobrze nawilża, nie pozostawia lepkiej warstwy. Bardzo go lubię latem, ale sprawdza się i w inne pory roku. To już moje nie pierwsze opakowanie. Z czasem redukuje przebarwienia pigmenCzytaj więcej