Cud który koi i nawilża 🤩Szczerze zaskoczył mnie ten krem. Mimo że ma lekką konsystencję, fantastycznie domyka nawilżenie. Stosuję go w rutynie z esencją naprzemiennie z serum Anua (z 10% niacynamidem) i widzę świetCzytaj więcej
Cud który koi i nawilża 🤩Szczerze zaskoczył mnie ten krem. Mimo że ma lekką konsystencję, fantastycznie domyka nawilżenie. Stosuję go w rutynie z esencją naprzemiennie z serum Anua (z 10% niacynamidem) i widzę świetCzytaj więcej