KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
345 Relief CreamKrem ma bardzo lekką formułę, szybko się wchłania nie pozostawiając tłustej warstwy, tylko pięknie rozświetloną skórę. Świetnie radzi sobie z wszelkimi podrażnieniami i jest bardzo łagodny. Czytaj więcej
Cudowny kremKupiłam ten krem po raz pierwszy i jestem bardzo zadowolona. Podoba mi się wszystko: konsystencja, uczucie na skórze po aplikacji. Stosuję go od około dwóch tygodni. Moja sucha skóra jest cuCzytaj więcej
Świetny krem do odbudowy bariery hydrolipidowej 🤍Ma bogatą, ale komfortową konsystencję — dobrze nawilża, koi skórę i daje uczucie ukojenia bez obciążania. Bardzo dobrze sprawdził mi się przy przesuszonej i podrażnionej cerze. Rano skóra bCzytaj więcej
Fajny lekki, ALEFajny, lekki krem, ale z pewnością NIE NAWILŻA, można użyć na skórę jako pierwszą warstwę, ale koniecznie potem dopełnić kremem nawilżającym, przynajmniej w moim przypadku tak jest.
Całkiem nieźle!Kupiłam ten krem, bo chciałam spróbować czegoś innego (zazwyczaj używam produktów SKIN1004). Krem ma ciekawą, gęstą konsystencję i ładnie pachnie, ale czuję go na skórze. Mimo to uważam, że Czytaj więcej
Krem lekkiej konsystencji Mój najlepszy i ulubiony krem ze wszystkich! Daje 100% blasku Skóra po aplikacji jest elastyczna, nawilżona i odżywiona. Jest to krem, który zawsze będzie w mojej rutynie pielęgnacyjnej, aleCzytaj więcej
MY LOVEJestem bardzo zadowolona z tego kremu!!! Mam skórą tłustą. A ten krem ma lekką konsystencję, szybko się wchłania i ma niesamowity kolor!!! Polecam!!!!
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!