Dość ładny nawilżający krem.Bardzo dobry krem! Trafiłam na ten produkt przypadkiem po długich poszukiwaniach idealnego kremu nawilżającego. Przyszedł w bardzo ładnym opakowaniu, a sam słoik jest półprzezroczysty. KrCzytaj więcej
Polecam!Krem pięknie pachnie, ale i nie pozostawia tłustych śladów na skórze. Łatwo się wchłania i tworzy matowe polecenie. Zdecydowanie polecam do skóry mieszanej.
Dość ładny nawilżający krem.Bardzo dobry krem! Trafiłam na ten produkt przypadkiem po długich poszukiwaniach idealnego kremu nawilżającego. Przyszedł w bardzo ładnym opakowaniu, a sam słoik jest półprzezroczysty. KrCzytaj więcej