Dobry kremSzczerze mówiąc myślałam, że nie polubię się z tym kremem, ale z czasem przyzwyczaiłam się do niego. Konsystencja bardzo mnie odpowiada, skóra jest nawilżona. Duży plus za dużą pojemność.
Dobry kremSzczerze mówiąc myślałam, że nie polubię się z tym kremem, ale z czasem przyzwyczaiłam się do niego. Konsystencja bardzo mnie odpowiada, skóra jest nawilżona. Duży plus za dużą pojemność.
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.