Serum Bardzo dobre serum żelowe o gęstej konsystencji trochę takiej nawet dającej wrażenie olejowej ..
świetnie nawilża ,jest bogate i daje komfort skórze .
Stosuje na noc .
Dobrze się wchłania Czytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
PolecamUwielbiam tą piankę, to już moje kolejne opakowanie. Bardzo skutecznie czyści, twarz nie swędzi po umyciu, nie jest w żaden sposób podrażniona. Serdecznie polecam
PolecamCudowny żel. Korzystam od 2 miesięcy, kupuję 2 opakowanie. Szybko się wchłania, koi podrażnienia, nie zapycha, można stosować pod makijaż . Cera po nim mięciutka i napięta, koloryt wyrównanyCzytaj więcej
Dobrze nawilża i optycznie wygładza skóręMa intensywnie regenerującą formułę, która sprawia, że skóra staje się gładka, nawilżona i wyraźnie odmłodzona. Jego konsystencja jest lekka, a aplikacja w formie sztyftu jest super wygodna.Czytaj więcej
Ukojenie w dobrej ceniePo użyciu skóra pod oczami jest bardzo przyjemna w dotyku przez długi czas. Łopatka dołączona do pudełka ułatwia nałożenie, a same płatki nie zsuwają się i nie dają mi irytującego poczucia nCzytaj więcej
Miodowa pianka Super produkt, wydajny, wystarczy odrobine i świetnie się rozprowadza na skórze. Buzia jest miękka i oczyszczona. Nie podrażnienia i ma delikatny lekko miodowy zapach. To już mój kolejny proCzytaj więcej
Polecam 👍Używam tego olejku od dwóch tygodni i jestem z niego bardzo zadowolona. Mam suchą, wrażliwą skórę i idealnie mi pasuje. Wcześniej używałam olejku z wąkroty madagaskarskiej, który również jesCzytaj więcej
super nawilżenie pod oczyMam suchą cere pod oczami, więc staram się wybierać najbardziej nawilżane produkty dla tej okolicy.Te płatki są super rozwiązanie żeby utrzymać tę skórę w dobrej kondycji, a zapach róży coś Czytaj więcej
Rewelacyjne płatki pod oczy!Płatki pod oczy są zapakowane w słoiczek i jest ich bardzo dużo. Pięknie pachną. Odświeżają okolice pod okiem i zapewniają promienny wygląd. Są bardzo wydajne. Polecam 🍋
Serum Bardzo dobre serum żelowe o gęstej konsystencji trochę takiej nawet dającej wrażenie olejowej ..
świetnie nawilża ,jest bogate i daje komfort skórze .
Stosuje na noc .
Dobrze się wchłania Czytaj więcej
KremZlikwidował wypryski, dobrze się nakłada i nie pozostawia warstwy na twarzy, najlepiej stosować na noc, aby rano zobaczyć dobry efekt po jego zastosowaniu!!!
Zapisz się!
Przesyłamy Ci rabaty, nowości i porady dotyczące pielęgnacji skóry.